Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Uroczystość z okazji Dnia Matki to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Na tę okoliczność przedszkolaki przygotowały dla Mam część artystyczną: inscenizację pt." Przygoda niegrzecznej żabki",
    Relacja 2016-06-18, 19:47 | autor: Barbara Mocek
  • 3.06.2016 dzieci wyjechały na wycieczkę do Figlo-Raju. Wspólne zabawy przyniosły im wiele radości i uśmiechu.
    Relacja 2016-06-18, 19:38 | autor: Barbara Mocek
  • Aby kształtować wrażliwość dzieci na piękno otaczającej przyrody i poprzeć ich wiedzę na temat różnych ekosystemów, zabrałyśmy przedszkolaki na wycieczkę do Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Piękna słoneczna pogoda, którą cieszyliśmy się tego
    Relacja 2016-06-18, 19:35 | autor: Barbara Mocek
  • "EKOLOGIA! MĄDRE SŁOWO, A CO TO ZNACZY? -tego próbowały się dowiedzieć dzieci. Z tej okazji w przedszkolu prowadzone były zajęcia z ekologii. Dzieci wysłuchały wierszyków na temat Ziemi, jej zanieczyszczeń. Dowiedziały się jak dbać o naszą planetę.
    Relacja 2016-06-18, 19:23 | autor: Barbara Mocek
  • 7 kwietnia nasze przedszkolaki pojechały do MCK w Żywcu na przedstawienie "Baśń o Królowej śniegu". W bajce zaprezentowano główne motywy baśni, kształtowano system wartości wyraźnie rozgraniczając pojęcia dobra i zła.
    Relacja 2016-04-08, 11:50 | autor: Barbara Mocek