Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • W czwartek 30 listopada nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzień ten był okazją do zapoznania dzieci z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.
    Relacja 2017-12-07, 10:16 | autor: Barbara Mocek
  • 13 listopada nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość - ratownik GOPR, który opowiadał dzieciom o swojej pracy i udzielał wskazówek jak zachować się podczas pobytu w górach.
    Relacja 2017-11-26, 17:26 | autor: Barbara Mocek
  • Jak co roku początkiem listopada nasze przedszkolaki wraz z nauczycielkami wybrały się na cmentarz. Celem spaceru było oddanie hołdu żołnierzom, którzy zginęli podczas wojny i zapalenie zniczy. Dzieci dowiedziały się również dlaczego na cmentarzu należy zachować
    Relacja 2017-11-11, 19:24 | autor: Barbara Mocek
  • Po raz kolejny w naszym przedszkolu obchodziliśmy urodziny marchewki. Tego dnia w ubiorach dzieci dominował kolor pomarańczowy. Wszystkie działania w tym dniu tematycznie związane były z marchewką. Były konkursy, prace plastyczne, zabawy ruchowe i konkurs na marchewkową miss.
    Relacja 2017-10-22, 15:59 | autor: Barbara Mocek
  • 6 października nasze przedszkolaki razem ze starszymi kolegami z klasy 1,2,3 wyjechały na bajkę muzyczną do MCK w Żywcu przedstawianą przez Warszawski Teatr Edukacyjny pt. "PAN TWARDOWSKI".
    Relacja 2017-10-12, 09:59 | autor: Barbara Mocek