Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • 23 września nasze 6-latki uczestniczyły w Pikniku Militarnym zorganizowanym w Krzyżowej przez Urząd Gminy Jeleśnia
    Relacja 2018-09-26, 12:23 | autor: Barbara Mocek
  • "KAŻDY PRZEDSZKOLAK DOBRZE WIE ŻE KIEDY WRZESIEŃ JUŻ KOŃCZY SIĘ OD NAJMŁODSZEGO AŻ DO STARSZAKA WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA" W tym szczególnym dniu na nasze dzieciaki czekało wiele niespodzianek;był wspaniały tort, życzenia od wszystkich
    Relacja 2018-09-26, 12:20 | autor: Barbara Mocek
  • Z radością witam wszystkie dzieci i rodziców po wakacyjnej przerwie. Mam nadzieję,że nowy rok będzie pełen uśmiechu, zabawy, wspaniałych przygód i przeżyć.
    Relacja 2018-09-26, 12:07 | autor: Barbara Mocek
  • 4 czerwca udaliśmy się na wycieczkę do centrum zabaw i rozrywki "JUPIJAJ" w Bielsku-Białej. Był to prezent od przedszkola dla dzieci z okazji DNIA DZIECKA. Była wspaniała zabawa, która dostarczyła dzieciom wiele radości.
    Relacja 2018-06-21, 11:26 | autor: Barbara Mocek
  • 25 maja , jak co roku przedszkolaki zaprosiły do siebie swoje mamy - przygotowały dla nich występy artystyczne, życzenia i prezenty z okazji Dnia Matki. My także pragniemy dołączyć się do życzeń. Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego.
    Relacja 2018-06-12, 10:40 | autor: Barbara Mocek